Paslaugos

Sodybos nuoma Jūsų šventėms ir poilsiui

Pas mus galite išsinuomoti visą sodybą savo įsimintiniausioms šventėms ar įmonių renginiams. Jei visos sodybos Jums nereikia, tuomet išnuomosime vieną ar keletą namelių ar kambarių.

Kviečiame peržiūrėti mūsų paslaugas

Sodybos nuoma vestuvėms ir kitoms šventėms

Vestuvėms ir kitoms Jūsų šventėms skirti 4 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 60 svečių. Pobūvių salė talpina iki 80 svečių.

Sodybos nuoma įmonių renginiams

Nuomojame sodybą įvairiems įmonių renginiams: seminaras, įmonių gimtadieniaims ir kitiems renginiams. Jūsų patogumui skirti 4 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 60 svečių. Pobūvių salė talpina iki 80 svečių.

Atskirų namelių/kambarių nuoma

Nuomojame atskirus namelius žmonėms, kurie nori atšvęsti savo gimtadienį ar kitą šventę, o galbūt ramiai pailsėti gamtos apsuptyje. Namelių nuomos kaina priklauso nuo to, kokio namelio pageidausite, kiek žmonių atvyks, kokiu metų laiku. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime geriausią kainą.

Sodybos nuoma stovykloms

Jau ne vienerius metus sodyba nuomojama vaikų ir jaunimo stovykloms. Tiek sodyboje, tiek aplink galime pasiūlyti įvairias pramogas ir užimtumą. Sodyboje taip pat galima užsisakyti sertifikuotos žolininkės edukacinę veiklą.