Pramogos

Pirtis, tinklinis, baidarės ir kitos pramogos sodyboje

Vilijos sodyboje siūlome daugybę įvairių pramogų, kurios tiks ir dideliems ir mažiems. Jei norite ramesnio poilsio siūlome išsikepti gardų kepsnį mūsų lauko pavesinėje, pasikaitinti pirtyje ar kubile po atviru dangumi.

Jei mėgstate aktyvesnį poilsį tuomet Jums patiks mūsų tinklinio bei krepšinio aikštelės, organizuojame plaukimus baidarėmis, dažasvydžio kovas be kitas pramogas.

Žemiau rasite visas mūsų siūlomas pramogas

Pirtis ir kubilas

Sodyboje įrengta pirtis, kubilas. Galima užsisakyti profesionalaus pirtininko paslaugas. Pirtyje patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuose padės susigrąžinti jėgas ir žvalumą.

Židinys

Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile.

Apžvalgos bokštelis

Apžvalgos bokštelyje galėsite pasigrožėti gamta, pasiklausyti girios garsų ar ramiai palydėti saulę, pasitikti saulėtekį.

Tinklinis / Krepšinis / Futbolas

Mėgstantiems aktyvų poilsį sodyboje įrengtos tinklinio, krepšinio ir futbolo aikštelės, kuriomis galėsite naudotis visiškai nemokamai.

Plaukimas baidarėmis

Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei.

Kitos pramogos

Taip pat siūlome:

  • dažasvaidžio kovas,
  • pasivaikščiojimą vandens burbulu,
  • žygius į pelkes,
  • jodinėjimą žirgais,
  • pasivažinėjimą karieta,
  • pažintinius susitikimus su liaudies muzikantu – bandonininku Albinu Batavičiumi,
  • edukacinės vakaronės su žolininke.

Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, viensėdijos dvasia ir ramybė puikiai tiks jūsų šeimos šventei, poilsiui su draugais, sveikatingumo stovyklai.